Published On: 10 Janar, 2017

Këngëtarja e famshme Dua Lipa, shikoni sa bukur gatuan ushqim tradicional (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa edhe përskaj angazhimeve dhe sukseseve të saja, ajo nuk i le anash traditat e sidomos ushqimet shqiptare

Në një foto që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, shihet një shujtë ushqimi e drekës kosovare.

Se sa bukur e ka përgatitur pulën me patate, mish të kuq dhe karota, mund ta shihni në foton e më poshtme./Kosovarja/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...