Published On: 21 Prill, 2017

Këngëtari bullgar kap për të pasme Bleonën (Foto)

Bleona Qereti ka kohë pa sjellur risi nga sfera muzikore, por jo edhe risi të tjera në jetën dhe karrierën e saj tashmë botërore

Këto i bënë të ditura për fansat e saj që në numër janë të shumtë padyshim, e së fundi ka publikuar një foto ku shihet përkrah një mashkulli, të cilin nuk e bënë të njohur për audiencën.

Gjithsesi pamja e saj si dhe herë të tjera di të lë pa fjalë

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...