Published On: 13 Tetor, 2016

Këngëtaren serbe e rrahin keq në Prishtinë, ja pamjet (Video)

Këngëtarja serbe Dunja Ilic ka publikuar një video në faqen e saj në ‘Instagram’, ku duket me shenja dhunë në fytyrë. Këngëtarja pretendon se është rrahur sërish nga disa persona në Prishtinë.

Në muajin qershor, Dunja Ilic u dhunua në apartamentin e saj në Prishtinë dhe publikoi foto në “Facebook” ku dukej e gjakosur në fytyrë dhe trup. Ajo deklaroi se ishte dhunuar nga një mashkull, vetëm sepse do Serbinë.

“Bravo të qoftë për këtë burrë. Vetëm pse e dua Serbinë! Sido që të jetë, nuk më frikësojnë rrahjet tuaja. Por le ta shohin këtë të gjithë. Zi në të bardhë”,- deklaroi ajo.

Këngëtarja, përmes postimeve në rrjete sociale, ka thënë se jeton në Prishtinë dhe se është e kënaqur me jetën e saj atje. Por pas ngjarjeve të fundit duket se Dunja Ilic ka ndryshuar mendim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...