Published On: 7 Shkurt, 2016

Këngë labe në mes të Greqisë edhe atë në televizionin më të madh grek (Video)

Mund të mos e besoni, por grupi lab “Vllazërimi” ja ka bërë “fora” mu në mes të Greqisë dhe madje në televizionin më të madh grek “Alfa TV”….

Grupi lab ka qenë i ftuar në një nga spektaklet më të ndjekura të këtij kanali, ku ka deputuar me një nga këngët e tij më të njohura.

Kënga jo vetëm që është pëlqyer, por ka emocionuar mjaftë drejtuesit e spektaklit dhe spektatorët grekë, që e kanë brohoritur dhe përshëndetur me duartrokitje grupin nga Labëria.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...