Published On: 12 Qershor, 2016

Kelmendi: Ja kush i vodhi 4 milionë marka nga “Vendlindja Thërret” (Video)

Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Vjedhje në kohë lufte”, ku janë trajtuar keqpërdorimet në Fondin Vendlindja Thërret.

Ibrahim Kelmendi, përgjegjës i Fondit për Gjermani, ka rrëfyer ekskluzivisht se si 4 milionë marka gjermane ranë në dorën e vëllait të Hashim Thaçit, Gani Thaçit.

Shikojeni videon për të kuptuar se si i mori ai ato para dhe ku i çoi.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Diaspora thotë:

    O thaq po as ti e as vllau as xhavit haliti zdo ti gezoni ato para te gjitha hajnit edhe nipat e sternipat e jusj haram do ti ken kur habr drit zdo te shifni gjith te izolum do te jeni a thu a asht kjo jet per ju per mu jo ju e shitni edhe nanen e grun e robt per pare gjith te kqijat dot ju vin dal nga dal

    Përgjigjiuni
    Pelqej(9) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...