Published On: 28 Tetor, 2016

Kelmendi: Do të pensionohem në LDK!

Ramiz Kelmendi, zv.kryeminister ne Rrokum Roll me Fidan Jupollin ne Televizionin Rrokum ka thane se nuk ka ku me shkue ma mbas LDK’s.

“LDK ka me qene partia e pensionimit tim, ku do qe jam kam autoritetin tim”, ka thane Kelmendi, tue shtue se kudo qe ka qene ka pase autoritetin e tij.

Kelmendi nuk asht marre me thashethemet dhe komentet per aderimin e tij ne LDK.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...