Published On: 17 Korrik, 2016

“Kaubojsi” sulmon Metën dhe Llallën: si Zoti në këtë vend, në çdo aferë emri i tij (FOTO)

Deputeti lezhjan Eduard Ndocaj ka reaguar në lidhje me lajmin për pezullimin e gjyqtares së Gjykatës së Lartë, Majlinda Andrea, e cila është arratisur së bashku me bashkëshortin, Odhise Andrea të akuzuar për marrjen e 50 mijë eurove për dhënien e një prone.

Ai reagon në drejtim të kreut të Kuvendit, por dh prokurorit të përgjithshëm, Adriatik Llalla. Ndërkohë që gjyqtarja e trupës së Gjykatës së Latë, Majlinda Andrea ka qenë pjesë edhe e çështjes “Meta-?Doshi”, ku vetë ajo ka kërkuar që deputeti Tom Doshi të qëndrojë në burg, për shkak të mundësisë së arratisjes.

Statusi i Eduard Ndocaj:

“Në gjdo vjedhje , në gjdo mashtrim, në gjdo hafer , në gjdo vrasje apo tentative i del veq emri Ilir Metes. Po ky është bërë si zoti në këtë vend ku ven dorë e tijë në gjdo gjë. Po ky Llalla prokurori i përgjithëshëm mos shkon të lutet para ti qe e takon gjdo të djele.

ndocaj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...