Published On: 11 Maj, 2016

“Kaubojsi” adopton një fëmijë të huaj (FOTO)

Deputeti i Partisë Socialiste ka ndarë me ndjekësit e tij në faqen e facebook lajmin se ka adoptuar një fëmijë.

Por ajo ajo çka është më e çuditshme ëhstë fakti se Ndocaj ka vendosur të adoptojë një fëmijë në distancë, pa e njohur atë, si përgjigje e kërkesës së një grupi të rinjsh në New York.

“Rruges drejt New York, keta djem dhe vajza me ndaluan per nje mision fisnik. Per te adoptuar nje femije ne distance. Dhe e bera me shume kenaqesi, edhe pse ate femije nuk e njoh,” shkruan Ndocaj.

“Por e di se jane me miliona femije qe kane nevoje per nje kontribut shume te vogel nga ne por nje mrekulli per ata. Pra nje kafe….”, shkruan ai.

ndocaj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...