Published On: 23 Janar, 2016

“Kauboji” në formë perfekte! Më intervistoni po deshët

Eduart Ndocaj, ka denoncuar nga Prishtina faktin se çmimi i naftes dhe benzines eshte disa here me i ulet se ne Shqiperi.

Ndocaj sic duket nuk ka ndermende te ndalet per denoncimin e cmimit e te naftes e benzines.

Pak dite me pare kete denoncimin e ka bere nga Mali i Zi.

Ndocaj, ka vendosur se ne cdo vende te Europes do te beje fotografi dhe do te deshmojë se Shqiperia padrejtesisht ka çmimin më të lartë në Europë të naftës e Benzines.

“Eshte absurde dhe e papranueshme qe Kosova importon naften nga portet tona, kalon ne territorin e Shqiperise dhe cmimin e ka me te ulet. Po ashtu Kosova nuk prodhon asnje pike e Shqiperia 30% te nevojave te tregut i mbulon vete” – shperehet ndocaj.

Ndocaj njofton se te vetmet instrumente qe ka si deputet per kete ceshtje eshte ta denoncojë siç po ben dhe po ashtu do e ngrejë si ceshtje edhe ne Parlament.

Pak më herët Ndocaj iu bëri një thirrje mediave të Kososvës: “Nëse mediat janë të interesuara te na therrasin per interviste apo per ndonje emision, jemi ne dispozicion”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...