Published On: 7 Qershor, 2016

Katër degët e LDK-së në Europë ngushllojnë nënkryetarin Agim Veliu

 

I nderuar z.kryetar Agim Veliu, E nderuara familje Veliu, Me dhimbje e pikëllim të thellë mësuam lajmin e hidhur për humbjen e më të dashurës S’uaj, Prindit dhe kryefamiljarës T’uaj z. Veliu aq të nderuar dhe të respektuar nga të gjithë miqtë e familjës Veliu. Ju lutemi Ju, Familja Veliu dhe të gjithë miqtë e shumtë që keni pranoni ngushllimet më të sinqerta ! Ju Familje e nderuar Veliu, në të cilën me gjithë dhimbjen e madhe dhe humbjen e pakompensueshme, të ndiheni krenar qe patët një, prind dhe kryefamiljare të tillë. Ne lutemi bashkë me familjën Veliu, miqtë e së ndjerës, që shipirti i së ndjerës të gjejë paqen e merituar!

Me nderime dhe respekt,

Dega e LDK në Zvicër, Haki Latifi, kryetar Dega e LDK -së në Suedi, Qibrije Hoxha,kryetare Dega e LDK në Norvegji, Daut Haxhaj, kryetar Dega e LDK për Beneluks, Bahtir Kastrati, kryetar

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...