Published On: 20 Maj, 2016

Kasniqi o Isa Mustafa: A është kjo LDK-ja e Ibrahim Rugovës apo jo?!

 

Mbledhja e sotme e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, nuk ka kaloi pa incidente.

Mos lejimi i kryetares së degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla që të marrë pjesë dhe sjellja ashpër ndaj saj ka nxitur reagime të shumta.

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi përmes një postimi në Facebook i ka bërë një pyetje LDK-së.
 “A është kjo LDK-ja e Ibrahim Rugovës a jo?!”.

Postimi i plotë:

Krejt cka kemi degju prej se ka ardh Isa Mustafa ne krye te LDK-se jane “qen”, “gomar”, “kullotje”, “prapanice e kalit”, etj.
Nderkohe, cdo Keshill i Pergjithshem i Isa Mustafes eshte percjelle me zhagitje, perjashtime, njollosje, etj.
A eshte qikjo LDK-ja e Ibrahim Rugoves a jo?!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...