Published On: 24 Shtator, 2017

Karikatura e ditës

  • Leo Messi është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazh kryesor është sulmuesi i Barcelonës dhe Argjentinës, Leo Messi.

Ditë më parë Arnold schwarzenegger Tha se Messi është “terminatori” i futbollit. /Express/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...