Published On: 2 Korrik, 2016

Karikatura e ditës (Foto)

  • Gareth Bale është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhi kryesor është ylli i Uellsit, Gareth Bale.

Ky i fundit ka inspiruar skuadrën që të fitojë ndaj Belgjikës (3:1), dhe të kualifikohet për në gjysmëfinalestë Euro 2016. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...