Published On: 25 Mars, 2016

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Shkurtën

Të jesh pjes e estradës dhe të dukesh gjithmonë bukur është një nga kushtet e jetesës.

Shkurte Gashi, është një nga këngëtaret që mund ta shihni gjithmonë të veshur elegante,  e pëlqyer nga mosha të ndryshme Transmeton Gazeta Blic

Këtë e ka dëshmuar edhe në fotografin e saj të fundit të postuar në rrjetin social ‘’Instagram’’, ku ajo shkëlqen në një sallon të bukurisë ”Salloni Njomza”.Gazeta Blic

12783331_250755835262897_662983811_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...