Maqedonia

Kaplohet nga zjarri autobusi në qendër të Shkupit (Foto)

Më pak se gjysmë ore më parë, në qendër të qytetit, te stacioni i autobusit te ‘Rekord’ është kapluar nga zjarri një autobus.

Zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë ndërhyrë për ta fikur atë.

Ende nuk dihen detajet për ngjarjen se çfarë e ka shkatuar zjarrin te autobusi.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme, thonë se për informacione shtesë rreth zjarrit do të jepen pas inspektimit.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *