Published On: 23 Korrik, 2016

Kapet nga policia gjermane babai i sulmuesit të Munihut

Gazeta Bild ka njoftuar se policia gjermane ka marrë babanë e sulmuesit 18 vjeçar dhe po e interviston. Ekipet e mjekësisë ligjore janë në kërkim të banesës ku jetonte i armatosuri bashkë me prindërit e tij

Raporti thotë se i dyshuari ka jetuar në rrethin Maxvorstadt, përcjell Gazeta Express.

Fqinjët e familjes kanë thënë për mediat gjermane se djali 18 vjeçar “ishte djalë i qetë”.

“Ai jeton përballë shtëpisë sime”, ka thënë një fqinj.

“Një mik i imi e ka pasur atë në shkollë, ai ishte djalë i qetë”, i ka thënë fqinji mediave gjermane./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...