Published On: 21 Prill, 2017

Kapën peshkun aq të madh sa që ua fundosi anijen (Foto)

  • Peshkatarët që po “luftonin” për ta kapur një peshk të madh në gjirin e Panamasë patën një kthesë për të keq kur peshku luftarak ua fundosi anijen.

Fotografitë që kapën ngjarjen që ndodhi të enjten shfaqin momentin kur peshkatarët zunë peshkun e deri kur ai arriti që t’ua fundosë anijen atyre.

Siç edhe shihet në fotot më poshtë, peshku arriti që ta fundosë gjithë anijen dhe ekuipazhin e saj, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotot:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...