Published On: 22 Mars, 2016

Kapen me armë dhe drogë, dy të arrestuar në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar dy persona ditën e sotme.

Atyre u është gjetur lëndë narkotike kanabis sativa dhe një automatik.

Një prej të arrestuarve është adoleshent. Ata janë Edison Dyli, 34 vjeç dhe 16-vjeçari me inicialet M. D.

Materialet ndaj tyre i kaluan Prokurorisë./lapsi.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...