Published On: 9 Janar, 2016

Kaos total në kryeqytet, disa policë të lënduar (Foto)

Protesta e cila është duke u zhvilluar në sheshin e Prishtinës ka eskaluar tej mase situatën në vend, ajo vazhdon të jetë e dhunshme si nga protestuesit ashtu edhe nga policia e Kosovës e cila tashmë është duke i ndjekur kudo protestuesit e dhunshëm. Disa nga policët kanë pësuar lëndime dhe janë duke u dërguar në qendrën emergjente në spitalin e Prishtinës. Shqiptari.eu

Disa policë të lënduar (Foto)

PA KOMENT:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...