Published On: 3 Janar, 2016

Kaos në rrugët e Prishtinës (FOTO)

  • Megjithëse udhëheqësit e Komunës së Prishtinës kanë paralajmëruar se sivjet janë bërë gati për t’u përballur me reshjet e borës, një gjë e tillë, s’po shihet në praktikë. Pas reshjeve të reja të borës, rrugët e Prishtinës janë bllokuar. Kolona të gjata janë gjithandej nëpër Kryeqytet.

Pas kësaj, kanë reaguar edhe qytetarë të Prishtinës.

Arianti Koci ka shkruar në FB se askund nëpër rrugët e Prishtinës s’ka kripë dhe kjo ka shkaktuar kaos total.

“Menaxhimi i Prishtinës është kuptuar vetëm si gëzim i privilegjeve! Si zakonisht, në mes të dimrit, bora i ka befasu, shërbimet komunale në Prishtinë.  Pika e krypës nuk është qitë në rrugë. Kaos total.  Në asnjë kryeqytet në botë, kjo nuk ndodhë. Zyrtarët komunal, udhëheqjen e Komunës e kanë kuptu vetëm si gëzim i privilegjeve!”, ka shkruar Koci.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...