Published On: 27 Maj, 2017

Kandidati vitias për deputet Faruk Nura, zotohet ta ndihmojë sportin

Viti – Kandidati për deputet nga dega e LDK-së në Viti, Faruk Nura, realizoi një takim shumë miqësor me futbollistët e klubit “Vitia”, ku shpalosi programin për sport të Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Nura ka thënë se ai do të jetë në shërbim të sportistëve vitias për t`i përkrahur ata me projekte konkrete./rajonipress/

 

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...