Published On: 13 Maj, 2016

Kanali i FIFA’s pushtohet nga tifozët shqiptarë dhe serbë (Foto)

  • Kanali i FIFA’s që po e transmeton live Kongresin, është poshtuar nga tifozët shqiptarë e ata serbë

Kosova pritet të pranohet se anëtare e FIFA’s pasi bën pjesë në pikën e 15 të Kongresit. Shumë tifozë janë duke e përcjell live Kongresin në kanalin e FIFA’s, ku po lënë komente nga më të ndryshme deri edhe te ato fyese.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...