Published On: 7 Shtator, 2016

Kamioni që po i transportonte mbi 20 vetura humbi kontrollin dhe mbeti i kacavjerrë në urë (Foto)

Një kamion gjigant që po transportonte dhjetëra vetura, e ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga ura që ndodhet në Qingyang të Kinës.

Për fat të mirë, shoferi dhe ndihmësi i tij që ndodheshin në kabinë ia kanë dalë të largohen dhe të shpëtojnë pa lëndime, transmeton Telegrafi.

Në vendin e ngjarjes janë ftuar disa ekspertë, të cilët e kanë kthyer sërish në rrugë makinën me rimorkion e gjatë ku ishin 23 vetura.

Gjatë intervistës në Polici, shoferi ka rrëfyer se e ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka dalë nga ura, duke qëndruar për një kohë i kacavjerrë në 150 metra lartësi. /Telegrafi/

Kamioni që po i transportonte mbi 20 vetura humbi kontrollin dhe mbeti i kacavjerrë në urë foto 2

Kamioni që po i transportonte mbi 20 vetura humbi kontrollin dhe mbeti i kacavjerrë në urë foto 3

Kamioni që po i transportonte mbi 20 vetura humbi kontrollin dhe mbeti i kacavjerrë në urë foto 4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...