Published On: 26 Shkurt, 2016

Kamion me topa uji, autoblinda dhe qen në protestën e sotme (Foto)

Kamion me topa uji, qen, autoblinda dhe shumë automjete të Policisë së Kosovës janë bërë gati për situatën e sotme.

Sipas reporterit të KosovaPress-it, në oborret e institucioneve janë bërë gati 31 automjete nga më të ndryshmet të Policisë.

Brenda kamionëve të Policisë po dëgjohen edhe të lehura qensh.

Ndërsa brenda Kuvendit sipas burimeve të KosovaPress-it janë futur pesë pjesëtarë të njësisë G6, apo edhe ndryshe siç njihet njësia për qenë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...