Published On: 9 Janar, 2017

Kallashi ‘shqyhet’ në mes! (VIDEO)

7 January 2017, 17:03
Valltarja seksi kosovare Donjeta Kasumi-Kallashi vije me një befasi të radhës për fansat e saj.

Është ky vallëzimi seksi por edhe rrotullimi i saj të cilin vetëm ajo mund ta bëjë, shkruan Gazetablic.

Kallashi përveç kësaj tash e disa ditë po ndanë me fansat foto dhe video të tjera tejet provokuese, e që këto pamje mund ti shihni edhe më poshtë./GazetaBlic.com

A video posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...