Published On: 9 Maj, 2016

Kallashi publikon bisedën me të “dashurin” (Foto)

Këngëtarja dhe valltarja e njohur, Donjeta Kosumi-Kallashi, në rrjetin social Facebook, ka publikuar bisedën me të “dashurin”, shkruan Gazeta Express.

Ditë më parë mediat rozë kanë shkruar për një lidhje të mundshme në mes Kallashit dhe këngëtarit Den Hasani.

Por biseda në viber tregon se mes tyre ka disa shkëndija dashurie.“Edi Qe Mke Dasht Edi Pom Don Edhe pse ner sy kurr nuk ma ke than”, i shkruan Deni, Kallashit.

k_1462779800-9132100

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...