Published On: 8 Shkurt, 2016

‘Kallashi’ Lezhës, ja kalla kerrin ministrit dashnor!

Pas zhurmës që shkaktuan deklaratat e njëpasnjëshme të këngëtares bionde nga Puka, Xhesika Ndoji, e cila tha se një deputet i kishte kërkuar seks në këmbim të parave, një tjetër vajzë duket se kërkon vëmendje nga historitë rozë me politikanë.

Këngëtarja lezhjane, e njohur si Gugu, ka rrëfyer për revistën “Story” se ndryshe nga Xhesika, ajo e ka përjetuar një romancë me një nga ministrat aktualë. Por siç shprehet këngëtarja, gjithçka përfundoi keq, madje ajo u detyrua t’i vërë flakën makinës së tij.

“Kam djegur makinën e të dashurit, për të cilin mund të them vetëm se është një nga ministrat aktualë. Emrin s’mund ta them, sepse është i martuar dhe s’dua ta shkatërroj karrierën që sapo kam nisur. Nuk jap dot shumë informacione për këtë histori, edhe pse shumë njerëz e dinë çfarë ndodhi para 9 muajsh”, – ka rrëfyer Gugu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...