Published On: 19 Tetor, 2016

Kallashi ka një kërkesë për vajzat që i kanë b… dhe c… e mëdha (Foto)

Valltarja e njohur “Kallashi” ka thyer shumë tabu sa i përket paraqitjeve të saj, por këtë herë rradhën e kishte diçka edhe më speciale.

Dimë se rrjetet sociale janë pjesë e pandashme e saj, andaj përmes tyre ajo ndan shumëçka me publikun.

E përpos fotografive dhe videove që ajo publikon të shumtën e kohës ndodh të publikojë edhe ndonjë status me qëllime të ndryshme.

Dita e sotme e gjeti atë teksa njoftonte miqtë e saj mbi një çështje shumë të rëndësishme siç është shoqëria.

Se çfarë “kërkesa” duhet t’i plotësoni Kallashit që të shoqëroheni me të ju tregon vetë bukuroshja përmes kësaj fotografie. /Prive

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...