Published On: 27 Prill, 2016

Kallashi e ‘kap’ zogun’ mat!

Vallëtarja Donjeta Kasumi-Kallashi ka mbetur pa ide se çfarë foto të publikoj, ajo pak minuta më parë postoj një foto në të cilen shihen vetëm këmbet dhe një pjesë të ‘Zogut’ të saj./GazetaBlic/

Kallashi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...