Published On: 1 Gusht, 2017

Kalimtarja e guximshme ndihmon adoleshentin që rrihej nga një grup i të rinjve (Video)

  • Forcat e rendit në Derby të Anglisë, janë vënë në kërkim të kalimtares së rastit, që hyri në mes të një grupi të dhunshëm të rinjsh që po e rrihnin një adoleshent.

Ajo i ka larguar të rinjtë nga 17-vjeçari, i cili ishte i pambrojtur dhe nuk kishte fuqi të largohej, transmeton Telegrafi.

“Derisa të gjithë po shikonin, ishte një grua me papuçe dhe pa asnjë mjet ndihmës që ndaloi dhunën”, thuhet në raport lidhur me rastin.

Madje, ajo e ka qëlluar njërin prej tyre tri herë në gjoks, megjithëse ishte shumë i fuqishëm dhe i rrezikshëm.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...