Published On: 27 Janar, 2016

Kaka: Mund të rikthehem te Milano

  • Leite Kaka nuk e ka përjashtuar një rikthim te Milani.

 

Ricardo Leite Kaka  beson se ish-skuadra e tij do t’i ketë gjithmonë dyert e hapura për rikthimin e tij.

“Disa dashuri nuk përfundojnë kurrë”, tha Kaka.

“A mund të rikthehem te Milani një ditë? Unë nuk e di. Tani për tani jam i lumtur në SHBA. Jam kënaqur duke luajtur për Milanin dhe mendoj se ata do ta kenë gjithmonë të hapur derën për mua”, shtoi futbollisti.

Ai aktualisht aktivizohet te skuadra Orlando City në MLS.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...