Published On: 4 Mars, 2016

Kadri Veselit nuk po i shkon për shtati zbulimi i të vërtetës! “Se keni ba namin”

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka folur edhe për debatin e fundit në mes të ish komandantëve të UÇK-së të cilët kohët e fundit po akuzojnë njëri-tjetrin për të bëmat në luftë ku në mesin e tyre përmendet edhe tradhtia, transmeton kp.

Veseli, i cili ka qenë njëri ndër anëtarët e hershëm të luftës u sugjeroi bashkëluftëtarëve të tij që të ndalen me këto akuza dhe mos të mundohen që t’ua fusin në sy se e “kanë bërë namin në luftë”.

Veseli tha se të gjithë ata që ishin pjesë e luftës duhet me u ndje krenar, por që të mos mundohen që të tjerëve t’ua fusin në sy se e kanë bërë namin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...