Published On: 25 Prill, 2016

Kadri Veseli vjen me ofertë për Opozitën (Video)

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli para gazetarëve ka bërë të ditur se në periudhën e fundit, me ndërmjetësim edhe të ndërkombëtarëve, partitë në pushtete kishin takime me ato në Opozitë.

Veseli paralajmëroi oferta shtesë të koalicionit qeverisës ndaj Opozitës, por në gjithë këtë përjashtohet mundësia e zgjedhjeve të reja të parakohshme.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Oferta suksesi thotë:

    Shitet kombi ………follcfagen…..i perdorur shum….. I ka grah nje plake edhe kush ka mujt ….ma se shumti turqit 500 vjet …dhe shkavellat 78 vjet.

    Kombi mund te shikohet veq pej se largu….i ka edhe kater 4 rrota……..te somës……..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...