Published On: 28 Maj, 2017

Kadri Veseli sulmon Pacolli, është politikan i dështuar

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në emisionin “Xing me Ermalin”, tha se kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli është një politikan i dështuar. I pyetur nga Ermali se çfarë mendimi ka për Pacollin, Veseli tha: “Behgjeti është një biznesmen i suksesshëm por një politikan i dështuar”. “Ai le të merret me biznes sepse Kosova ka nevojë për biznesmen të suksesshëm e jo politikan të dështuar”.

Ndërkaq kur Veselit iu kërkua të zbulohet një sekret gjatë emisionit, Kreu i Partisë Demokratike tha: “Më datën 11 qershor, PDK – “Fillimi i Ri”, do ta ketë fitoren më të madhe që e ka shënuar ndonjëherë në ekzistencën e saj”.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...