Published On: 27 Shkurt, 2016

Kadri Veseli ‘stopon’ deputeten e LDK-së (Video)

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxheri, pas përfundimit të seancës së djeshme derisa u largua nga salla e Kuvendit ajo u ndalua shkallëve nga kryeparlamentari, Kadri Veseli.

Siç shihet në këtë video të bërë nga “Zeri.info”, Veseli ia zgjati dorën deputetes së LDK-së për ta përshëndetur, ndoshta edhe për t’ia uruar zgjedhjen e Thaçit si president i Republikës.

Ndërkohë, vlen të theksohet se deputetja Gaxherri disa herë ka akuzuar Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK-un) për vrasjen e disa njerëzve. Ajo pati hedhur dyshime serioze për veprimtarinë e kësaj organizate dhe për punën e udhëhequr nga Kadri Veseli

“Të gjithë e dinë se SHIK-u ka kryer vrasje dhe është përfshirë në krim të organizuar”, pati thënë Gaxherri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...