Published On: 29 Maj, 2017

Kadri Veseli nuk i mban lotët, ja kush e emocionoi gjatë fuashatës (Video)

Kreu i PDK’së, Kadri Veseli po vazhdon parafushatën nëpër qytete të Kosovës, ku po shpalos programin e partisë së tij dhe partenrëve të koalicionit AAK dhe NISMA.

Veseli gjatë ditës së djeshme ka qenë në Pejë, ku ka takuar strukturat e PDK-së dhe qytetarët pejanë.

Por ka qenë një moment që e ka emocionuar shumë të parin e PDK’së, kur një qytetarë i ka dhënë një përqafim derisa ai po fliste për personat me aftësi të veçanta, transmeton Magazina.al

Veseli pas këtij përqafimi është emocionuar dhe nuk i kanë shpëtuar as lotët.

Për më shumë shihni videon nga minuta 21:3

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...