Published On: 6 Mars, 2016

Kadri Veseli, ndryshe nga Thaçi, pritet ne kullë nga Rifat Jashari (Foto)

  • Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka vizituar Momerialin e Familjes Jashari dhe pastaj ka shkuar në kullën e kësaj familje.
  • Bashkë me Veselin kanë qenë edhe zyrtarë të lartë të PDK’së dhe të Kuvendit të Kosovës.

Me këtë rast, Veseli ka thënë se Prekazi është vendi ku njeriu mësohet se si duhet të punohet për vendin.

“Nëse ka vend ku kombi ynë çdo ditë duhet të mendojë se çfarë duhet të bëjmë më shumë për vendin, është Prekazi dhe familja Jashari. Prekazi është vendi ku duhet të mësojmë se si punohet për vendin. Lavdi të gjithë dëshmorëve të kombit, Lavdi Familjes Jashari!”, ka shkruar Veseli.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...