Published On: 20 Maj, 2017

Kadri Veseli e Ramush Haradinaj sot së bashku në Rahovec!

Këtë të shtunë, kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj do të bashkëbisedojnë me qytetarë në Komunën e Rahovecit.

Takimi i Veselit dhe Haradinajt me qytetarë dhe sipërmarrës të kësaj komune është planifikuar të ndodh në orën 13:00, rapoton GazetaBlic.com

Kësaj radhe, liderët e dy partive në koalicion parazgjedhor kanë zgjedhur fabriken “Osa Termosistem” në Rahovec si vendtakim për të bashkëbiseduar me qytetarë të asaj ane.

Ky aktivitet i Veselit dhe Haradinajt, vjen vetëm një ditë pas certifikimit t

Data e zgjedhjeve të parakohshme institucionale është përcaktuar 11 qershori. /Gazeta Blic/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...