Published On: 26 Shkurt, 2016

Kadri Veseli e braktis seancën, shkon tek Adem Demaçi

 

Kreu i Kuvendit Kadri Veseli e ka braktis seancën e Kuvendit të Kosovës dhe ka shkuar në një ceremoni të Adem Demaçit.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...