Published On: 24 Gusht, 2017

Kadri Veseli Albinit: Sherrin ka me ta pa vendi, ke me kthye Serbinë në Kosovë

  • Kadri Veseli në përfundim të replikës së dytë ndaj Albin Kurtit, i ka thënë se nëse i ka 61 vota le të bëhet kryeparlamentar dhe kryeministër, por sipas tij Kosova do t’ia shohë sherrin.

Ai thotë se Kurti e kthen Serbinë në Kosovë.

“Sherrin ka me ta pa Kosova, ke me kthy Serbinë në Kosovë”, i ka thënë Veseli Kurtit/Express

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...