Published On: 24 Gusht, 2017

Kadri Veseli: Albin Kurtin e quaj, SHOKU MAO! Nëse i ke 61 vota ta uroj postin e kryeministrit!

 

Kadri Veseli është paraqitur me tone kërcënuese nga foltorja e Kuvendit, fillimisht duke e sulmuar Albin Kurtin duke e quajtur shoku MAO, ndërsa ka kërcënuar edhe gjykatësit, se do t’ia bëjnë atyre më zi se Vetëvendosje.

Ndërsa, ka thënë se nëse Vetëvendosje dhe Albin Kurti i sigurojnë 61 vota, atëherë edhe ai si kryetar i PAN-it, do t’ia urojë zgjedhjen Albin Kurtit si kryetar Kuvendi apo kryeministër. SHQIPTARI.eu

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...