Published On: 28 Dhjetor, 2015

Kadaj-Bujupi: Fundi i Qeverisë në më pak se 30 ditë

Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, ka reaguar pas vazhdimit të arrestit shtëpiak të deputetit Albin Kurtit dhe aktivistit të VV-së, Noli Nushi.

Ajo përmes një postimi në Facebook ka shkruar se ata që urdhëruan arrest shtëpiak për opozitën po i vije fundi
“Sot urdhëruan vazhdim të arrestit shtëpiak dhe burgosje të reja për opozitën. Por mandatin e vet jolegjitim s’mund ta vazhdojnë tutje. Fundi i pre t në më pak se 30 ditë”, shkruan ajo në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...