Published On: 19 Shkurt, 2016

Kadaj-Bujupi: Do të vazhdojmë ta pengojmë punën e Kuvendit

Shefja e Grupit Parlamentar të AAK-së Donika Kadaj-Bujupi tha se ky binom politik shkelës i Kushtetutës nuk mund të vazhdojnë të qëndrojnë në pushtet.

“Ne do të vazhdojmë në sallën plenare, dhuna e pushtetit dhe prezenca e madhe e policisë do të bëjnë që ne të izolohemi në sallën plenare dhe nuk do të na lejojnë të shkojnë në sallën lart. Improvizimeve u ka ardhur fundi”, tha Kadaj-Bujupi./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...