Published On: 26 Shkurt, 2016

Kada-Bujupi: A ka pas më shumë policë në kohën e Rrahman Morinës apo sot?

Shefja e Grupit Parlamentar të AAK-së Donika Kadaj-Bujupi ka drejtuar fjalë të rënda drejt kryeministrit Isa Mustafa dhe zëvendësit të tij Hashim Thaçi.

Duke iu drejtuar këtij të fundit, që po pretendon të bëhet president, Kadaj-Bujupi i ka thënë se atë nuk e do populli për president.

Deputetja e AAK-së që erdhi në seancë nga arresti shtëpiak ka bërë apel deputetëve që mos ta votojnë Thaçin për president sepse ky është e keqja e këtij populli./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...