Published On: 6 Korrik, 2017

Ka gol në ndeshjen Prishtina – Norrkoping (Video)

  • Norrkoping ka kaluar në epërsi ndaj FC Prishtinës në minutën e 71-të me anë të Andersson, i cili shënoi pas një gabimi të Armend Dallkut


Sebastian Andersson GOAL HD – Prishtina (Kos) 0… by 87taras

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...