Published On: 31 Korrik, 2016

Ka filluar riorganizimi për çlirim dhe bashkim kombëtar

Motra e vëllezër Shqiptarë, jam i privilegjuar t’ju njoftoj se ka filluar riorganizimi për çlirim dhe bashkim kombëtar.
Zoti e bekoftë për jetë të jetëve Betimin e Shenjtë të ushtarëve të lirisë mbi Dekalogun!
Fitoren tonë të lavdishme nuk mund ta ndalë askush. Ajo do të rezultojë me një Shqipni të bashkueme, të pamvarme, sovrane, demokratike, të inkuadrueme në NATO, BE dhe në miqësi të përhershme me Shtetet e Bekueme të Amerikës.

Arber Gashi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...