Published On: 7 Janar, 2016

Ka dëshirë të trokasë nëpër dyer dhe të ikë, mund të ju ndodh edhe juve (Video)

Mos ua lëni fajin fëmijëve nëse dëgjoni ndonjë trokitje në derë, e kur dilni përjashta nuk është askush.

Kjo gjyshe nga Irlanda ka pasur një dëshirë të veçantë për ditëlindje.

Ajo ka kërkuar të shkojë në fshatin Stoneynatter, ku është lindur dhe rritur, transmeton Telegrafi.

Me të shkuar tek lagjja e fëmijërisë, ajo ka filluar të trokasë nëpër dyer dhe të ikë.

Djali i 82-vjeçares e ka regjistruar një moment, kur ajo e kujton fëmijërinë me këtë lojë që ngacmon fqinjët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...