Published On: 4 Tetor, 2016

Juventusi transferon yllin e Bayernit (FOTO)

Kingsley Coman mund të rikthehet te Juventus në fund të sezonit.

Mesfushori francez është huazuar për 7 milionë euro në dy sezone te Bayern Munich, teksa klubi gjerman ka të drejtën ta blejë përfundimisht për 21 milionë euro.

Coman ka shkëlqyer gjatë periudhës që ishte nën drejtimin e Guardiolës, ndërkohë që në këtë sezon po has shumë vështirësi duke mos shënuar asnjë gol dhe duke mos dhuruar asnjë asist.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...