Published On: 2 Prill, 2016

Juventusi ofron 25 milionë për mesfushorin e Sevillës

Grzegorz Krychowiak, lojtar aktual i Sevillës, është një lojtarët që Juventusi po e kërkon me çdo kusht në skuadrën e vet.

Mesfushori polak është duke shpërthyer në këtë sezon ku skuadra të mëdha si Man.United, Real Madrid dhe Chelsea dëshirojnë që ta transferojnë në skuadër, transmeton ORAinfo.

Juventusi është i gatshëm që të ofroj 25 milionë euro për Krychowiak por që skuadra spanjolle kërkon një shumë prej 45 milionë euro për polakun andaj skuadra italiane duhet t’i ofroj edhe 20 milionë euro nëse dëshiron ta ketë në skuadër./orainfo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...