Published On: 16 Janar, 2016

Juventus vendos çmimin e Pogbas

Juventus dëshiron 150 milionë euro për Paul Pogban.

Gazetari i Corriere dello Sport, Xavier Jacobelli ka thënë se Juventus dëshiron shumë më shumë se 100 milionë euro për Paul Pogban.

Real Madrid është gati që të ofrojë 100 milionë euro për francezin dhe atë gjatë këtij afati kalimtar, pasi në dy afatet e ardhshme kalimtare nuk mund të transferojë për shkak të dënimit nga FIFA.

Por, ai thotë se, nëse Reali dëshiron të transferoj Pogban gjatë këtij afati kalimtar, atëherë duhet të paguaj edhe të paktën 50 milionë euro më shumë. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...